Praca jako opiekunka osób starszych w Anglii, czy w Niemczech?

Zastanawiasz się, gdzie rozpocząć lub kontynuować pracę jako opiekunka osób starszych? Ten artykuł pomoże Ci podjąć świadomą decyzję na ten temat, ponieważ dzisiaj omawiamy najważniejsze różnice, zalety i wady pracy jako opiekunka seniorów w Niemczech i Anglii.
problemy ze słuchem u seniora

Problemy ze słuchem u podopiecznego – jak radzić sobie z nimi w pracy opiekunki osób starszych

Poznaj najważniejsze zasady opieki nad osobą z problemami ze słuchem. Dowiedz się, czym jest starcza głuchota i niedosłuch mieszany, oraz to, jak powinna wyglądać opieka nad osobą starszą z problemami ze słuchem.
opiekunka osób starszych

Zarobki opiekunki do osób starszych w Anglii [2023]

Myślisz o rozpoczęciu kariery jako opiekunka do osób starszych w Anglii? Pozwól, że opowiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć na temat! Zapoznaj się z aktualnymi danymi na ten temat od jednej z najlepszych agencji pośrednictwa pracy na 2022 rok i rozpocznij pracę za godziwą płacę.
opiekunka dla seniora dźwiga podopiecznego

Podnoszenie seniora: Najważniejsze zasady

Przedstawiamy najważniejsze zasady podnoszenia seniora, które powinna znać każda początkująca i doświadczona opiekunka osób starszych, żeby zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim podopiecznym. Te zasady pomogą ci uniknąć wypadków i nadmiernego obciążenia kręgosłupa.
opiekunka osób starszych

Czego nie wolno robić opiekunce osób starszych?

Pracujesz jako opiekunka do osoby starszej? Dopiero rozważasz tę profesję? W obu przypadkach ten artykuł jest skierowany do ciebie! Poznaj najważniejsze obowiązki, które powinnaś wykonywać jako opiekunka do osoby starszej, a także dowiedz się, czego, zgodnie z prawem robić nie możesz lub nie musisz.
Pan chodzący to torach

Śmierć podopiecznego w pracy opiekunki do osób starszych – jak sobie z nią radzić?

Śmierć podopiecznego nigdy nie jest łatwa. Jest to jednak częsty rozwój sytuacji w pracy opiekunki. Dowiedz się, jak postępować w takiej sytuacji i jak poradzić sobie ze stratą w pracy opiekunki do osób starszych. Jak przetrwać śmierć podopiecznego, jako opiekunka osób starszych?
agencja opiekunek osób starszych

Praca w Anglii przez agencje opiekunek osób starszych czy prywatnie?

Rozważasz pracę jako opiekunka osoby starszej? Chcesz wyjechać do pracy zagranicę, ale nie wiesz, co wybrać – pojechać na własną rękę, czy skorzystać z pomocy agencji? W tym artykule znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć na ten temat.
apteczka pierwszej pomocy

Apteczka pierwszej pomocy seniora – podstawowe wyposażenie

Opiekując się osobą starszą, musisz być przygotowana na urazy i inne nagłe wypadki natury zdrowotnej. Z wiekiem ludzie stają się bardziej podatni na kontuzje. Co powinna zawierać apteczka pierwszej pomocy? Poznaj podstawowe wyposażenie apteczki dla seniora.
nordic walking

Nordic walking – sport idealny dla opiekunek

Jako opiekunka musisz znaleźć czas na aktywność fizyczną. Jednak przy fizycznej pracy opiekunki osoby starszej powinnaś wybierać ją z rozwagą. Odkryj dla siebie sport idealny dla opiekunek. Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego o Nordic walking.
Jak wygląda CV

Jak napisać CV, które zainteresuje pracodawców?

Nosisz się z myślą o zmianie zawodu? Chcesz wkroczyć na nową ścieżkę kariery? A może chcesz znaleźć nową pracę w tej samej branży? Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tworzeniu CV, które zainteresuje pracodawców i rozpocznij swoją karierę na wymarzonym stanowisku.